Sparingi Zima 2015r.

• autor: Krzysiek., 2015-02-11 17:08

Poniżej przedstawiam datę oraz przeciwników sparingowych naszej drużyny :

15.02 - Zgoda Grodziszcze , godz.14:00 OSiR Świdnica : zwycięstwo 5:2 (4:0)

22.02 - Piotrowice Świdnickie , godz.12:00 boisko w Piotrowicach: zwycięstwo 2:0 (1:0)

01.03 - LKS Puo Wiśniowa , godz.11:00 OSiR Bielawa : remis 1:1

08.03 - Ślężanka Tąpadła , godz.12:00 boisko w Makowicach zwycięstwo 5:0 (1:)

15.03.2015 - SPARING ODWOŁANY !!!!

21.03.2015 - LKS Gola Świdnicka , godz.15:00 boisko w Goli Świdnickiej : porażka 0:3 (0:1)

W rozwinięciu newsa dostępne krótkie podsumowanie zimowych sparingów !

Okres przygotowawczy dobiegł końca , do sezonu zostało jedynie 7 dni . Zobaczmy więc jak nasza drużyna radziła sobie w meczach towarzyskich rozgrywanych zimą :

DABRO-BAU Makowice rozegrał łącznie pięć sparingów :

1.Zgoda Grodziszcze : mecz od początku był kontrolowany przez naszą drużynę , co widać po wyniku - do przerwy prowadzimy już 4:0 , a strzelcami bramek są : Radosław Piech x2 , Krzysztof Duma oraz Patryk Dębiński . Druga połowa znacznie gorsza , i to w niej tracimy dwie bramki , całe spotkanie kończy się zwycięstwem naszej drużyny 5:2

2.Piotrowice Świdnickie : pierwszy sparing rozgrywany na naturalnej nawierzchni w Piotrowicach . Mecz był wyrównany , lecz do przerwy to drużyna przyjezdnych wygrywała 1:0 po bramce Radosława Piecha . W drugiej połowie taki sam obraz gry , prowadzenie naszej drużyny podwyższa Radosław Piech - wynik meczu 2:0

3.Puo Wiśniowa : spotkanie to było bezbarwnym widokiem obu drużyn , choć to zawodnicy z Makowic grali piłką oraz byli znacznie częściej w jej posiadaniu , to niestety nie stworzyliśmy żadnej dogodnej sytuacji , a jedna z kontr zawodników z Wiśniowej zakończyła się zdobyciem bramki , do przerwy 0:1 . W drugiej odsłonie odważniej ruszyliśmy na naszych przeciwników , co skutkowało większą ilością akcji z naszej strony , w końcu Patryk Dębiński strzela gola na wyrównanie i mecz koczy się remisem 1:1

4.Ślężanka Tąpadła : mecz od początku był kontrolowany przez gości z Tąpadłej , to właśnie oni częściej konstruowali akcję (i było ich całkiem sporo) , jednak brakowało skuteczności . Nasza drużyna ograniczyła się jedynie do gry z kontrataku co dało efekt w postaci prowadzenia 1:0 do przerwy dzięki bramce Radosława Piecha . W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i to nasi przeciwnicy wciąż kontrolowali mecz ,lecz tak jak w pierwszej odsłonie brakowało skuteczności , natomiast swoje okazje perfekcyjnie wykorzystali gospodarze - Radosław Piech dokłada kolejne 3 bramki , natomiast ostatnią zdobywa Patryk Dębiński . Łącznie mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:0

5.LKS Gola Świdnicka : zespół z wyższej klasy rozgrywkowej od początku zaczął grać piłką , to właśnie oni dominowali na własnym boisku , jednak dobra gra obronna naszej ekipy nie pozwoliła na zbyt wiele gospodarzom . Pod koniec pierwszej połowy pada bramka dla gospodarzy i to oni prowadzą do przerwy 1:0 . Po zmianie stron gospodarze jeszcze bardziej zwiększyli tempo co poskutkowało kolejnymi bramkami . Łączny rezultat to porażka 0:3