• autor: Krzysiek., 2014-04-07 07:02

DABRO-BAU Makowice 2 (2) - (1) 2 Boxmet Piskorzów

Bramki dla naszej drużyny strzelili : Piotr Zając i Adam Łagiewka

Opis meczu w rozwinięciu !

Dzisiejszy mecz rozpoczął się dla naszej drużyny fatalnie , szybko bo już w 5minucie stracona bramka po błędzie defensywy zdecydowanie podcięła skrzydła naszym zawodnikom . Chwilę później przez błędy naszych defensorów drużyna gości miała kilka sytuacji do podwyższenia prowadzenia , jednak dzięki dużemu szcześciu wynik nie zmienił się . Nasza drużyna również stwarzała sobie sytuacje bramkowe . W 15munucie po podaniu od Krzysztofa Rutkowskiego dobrze w polu karnym zachował się Piotr Zając i strzela bramkę na wyrównanie wyniku . W dalszej części meczu obie drużyny na przemian stwarzały zagrożenie pod bramką przeciwnika . W 22minucie piłkę ręką w polu karnym odbija jeden z zawodników
Boxmetu , a sędzia bez wahania wskazuje na jedenasty metr . Do piłki podchodzi Adam Łagiewka i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości . Po tej bramce widać było więcej sytuacji ze strony gospodarzy . Drużyna z Makowic spokojnie mogła podwyższyć prowadzenie . Niestety  nie uległ zmianie i do przerwy schodziliśmy z rezultatem 2:1 dla DABRO-BAU .

PRZERWA

W przerwie doszło do jednej zmiany w naszym zespole , na boisku pojawił się Gracjan Dąbrowski , który zmienił Mariusza Ruszkiewicza . Po przerwie obraz gry sie nie zmienił , obie drużyny miały swoje szanse do zdobycia gola . W 58minucie przed polem karnym sfaulowany zostaje jeden z zawodników Boxmetu . Niestety dla nas ten stały fragment zamienia na bramke zawodnik gości . Chwilę później doszło do kolejnej zmiany w naszej drużynie . Boisko opuszcza debiutujący dziś Leszek Kościołek , a w jego miejsce
zajmuje Rafał Łazarczyk . Po tej bramce nasza drużyna ruszyła do ataku i chciała zdobyć bramkę dającą prowadzenie . W dalszej części meczu to cały czas ekipa gospodarzy starała się zdobyć bramkę . W 70minucie Mateusza Królika zmienia Paweł Duma . 5minut póżniej kolejna zmiana w naszej drużynie za Łukasza Szubę pojawił się Łukasz Hołota . Gospodarze wciąż szukali swoich szans , aby zwyciężyć w meczu . Tuż przed końcem spotkania taką sytuację dostaliśmy , jednak w polu karnym zabrakło spokoju aby wykończyć akcję . Chwilę później goście ruszają z kontrą ,a ich piłkarz znajduje się oko w oko z naszym bramkarzem . W tej sytuacji jednak dobrą interwencją popisał się Rafał Rutkowski , który
ocalił remis w dzisiejszym meczu . Wszystkim kibicom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie !