DABRO - BAU Makowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sparingi

Chcesz zagrać z nami sparing ?
Zadzwoń :

692980339

Pod tym numerem uzyskasz wszelkie informacje !

 

 

Statystyki drużyny

Strona

Masz pomysły na udoskonalenie naszej strony ?

Napisz do nas :

Krzysiek. 1641916

Arek... 36974009

 

Wyszukiwarka

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 228, wczoraj: 352
ogółem: 338 873

statystyki szczegółowe

Aktualnoci

Klasa A Wałbrzych II

  • autor: Krzysiek., 2013-07-14 13:47

Zostały zatwierdzone grupy rozgrywkowe . Zgodnie z informacjami z Wałbrzyskiego OZPN nasz zespół walczyć o mistrzostwo klasy A będzie w II grupie wałbrzyskiej . Wraz z takimi zespołami jak :

Zgoda Grodziszcze , Koliber Uciechów , Tarnovia Tarnów , Wieża Rudnica , Rawa Boleścin , LKS Gola Świdnicka , Zieloni Łagiewniki , Skałki Stolec , Ślęża Ciepłowody , Polonia Ząbkowice Śląskie , BoxMet Piskorzów , Niemczanka Niemcza , Błękitni Owiesno , Delta Słupice oraz Czarni Sieniawka .

Wszystkie grupy rozgrywkowe znajdziecie w linku poniżej :

http://ozpnwalbrzych.pl/aktualnosci/wykaz-grup-na-sezon-20132014/attachment/wykaz-grup-sezon-2013-2014/


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [183]
 

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Zegar

Reklama

Treningi

Treningi Seniorów odbywają się

we wtorki i czwartki o godz.18:30

 

        

 

 

Treningi Młodzików nie odbywają się

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Jak oceniasz naszą klubową stronę ?

Najnowsza galeria

DABRO-BAU Makowice - Niemczanka Niemcza (13.04.2014r.)
Ładowanie...

Partner techniczny

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. PIETREK111974 210
2. maraton70 208
3. Krzysiek. 66
4. misiunia5 26
5. kubator 12

Kalendarium

23

11-2014

niedziela

24

11-2014

pon.

25

11-2014

wtorek

26

11-2014

środa

27

11-2014

czwartek

28

11-2014

piątek

29

11-2014

sobota

Najbliższe spotkanie

Rawa BoleścinDABRO-BAU Makowice
Rawa Boleścin   DABRO-BAU Makowice
2014-11-23, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Czarni Sieniawka - Zieloni Łagiewniki
BoxMet Piskorzów - Victoria Tuszyn (B)
Sparta Ziębice (S) - Henrykowianka Henryków (B)
Niemczanka Niemcza - Skałki Stolec
Pogoń Pieszyce (S) - Tarnovia Tarnów
Rawa Boleścin - DABRO - BAU Makowice
Wieża Rudnica - Ślęża Ciepłowody
Koliber Uciechów - Delta Słupice
Koliber Uciechów - Victoria Tuszyn (B)

Ostatnie spotkanie

Wieża RudnicaDABRO-BAU Makowice
Wieża Rudnica 5:0 DABRO-BAU Makowice
2014-11-16, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Delta Słupice 3:5 Czarni Sieniawka
Koliber Uciechów 3:2 Ślęża Ciepłowody
Wieża Rudnica 5:0 DABRO - BAU Makowice
Rawa Boleścin 2:5 Tarnovia Tarnów
Pogoń Pieszyce (S) 4:2 Skałki Stolec
Niemczanka Niemcza 2:0 Henrykowianka Henryków (B)
Sparta Ziębice (S) 2:3 Victoria Tuszyn (B)
BoxMet Piskorzów 0:1 Zieloni Łagiewniki

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Krzysiek.
status Gadu-Gadu
matti525
status Gadu-Gadu
Arek...
status Gadu-Gadu

Reklama