DABRO - BAU Makowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sparingi

Chcesz zagrać z nami sparing ?
Zadzwoń :

692980339

Pod tym numerem uzyskasz wszelkie informacje !

 

 

Statystyki drużyny

Strona

Masz pomysły na udoskonalenie naszej strony ?

Napisz do nas :

Krzysiek. 1641916

Arek... 36974009

 

Wyszukiwarka

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 61, wczoraj: 202
ogółem: 344 724

statystyki szczegółowe

Aktualnoci

Klasa A Wałbrzych II

  • autor: Krzysiek., 2013-07-14 13:47

Zostały zatwierdzone grupy rozgrywkowe . Zgodnie z informacjami z Wałbrzyskiego OZPN nasz zespół walczyć o mistrzostwo klasy A będzie w II grupie wałbrzyskiej . Wraz z takimi zespołami jak :

Zgoda Grodziszcze , Koliber Uciechów , Tarnovia Tarnów , Wieża Rudnica , Rawa Boleścin , LKS Gola Świdnicka , Zieloni Łagiewniki , Skałki Stolec , Ślęża Ciepłowody , Polonia Ząbkowice Śląskie , BoxMet Piskorzów , Niemczanka Niemcza , Błękitni Owiesno , Delta Słupice oraz Czarni Sieniawka .

Wszystkie grupy rozgrywkowe znajdziecie w linku poniżej :

http://ozpnwalbrzych.pl/aktualnosci/wykaz-grup-na-sezon-20132014/attachment/wykaz-grup-sezon-2013-2014/


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [186]
 

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Zegar

Reklama

Treningi

Treningi Seniorów odbywają się

we wtorki i czwartki o godz.18:30

 

        

 

 

Treningi Młodzików nie odbywają się

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Jak oceniasz naszą klubową stronę ?

Najnowsza galeria

DABRO-BAU Makowice - Niemczanka Niemcza (13.04.2014r.)
Ładowanie...

Partner techniczny

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. PIETREK111974 252
2. maraton70 240
3. Krzysiek. 66
4. misiunia5 26
5. kubator 12

Kalendarium

18

12-2014

czwartek

19

12-2014

piątek

20

12-2014

sobota

21

12-2014

niedziela

22

12-2014

pon.

23

12-2014

wtorek

24

12-2014

środa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Czarni Sieniawka - Victoria Tuszyn (B)
Zieloni Łagiewniki - Henrykowianka Henryków (B)
BoxMet Piskorzów - Skałki Stolec
Sparta Ziębice (S) - Tarnovia Tarnów
Niemczanka Niemcza - DABRO - BAU Makowice
Pogoń Pieszyce (S) - Ślęża Ciepłowody
Rawa Boleścin - Delta Słupice
Wieża Rudnica - Koliber Uciechów

Ostatnie spotkanie

DABRO-BAU MakowicePogoń Pieszyce (S)
DABRO-BAU Makowice 0:3 Pogoń Pieszyce (S)
2014-11-30, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Koliber Uciechów 1:2 Czarni Sieniawka
Delta Słupice Wieża Rudnica
Ślęża Ciepłowody 1:0 Rawa Boleścin
DABRO - BAU Makowice 0:3 Pogoń Pieszyce (S)
Tarnovia Tarnów Niemczanka Niemcza
Skałki Stolec 3:2 Sparta Ziębice (S)
Henrykowianka Henryków (B) BoxMet Piskorzów
Victoria Tuszyn (B) 5:1 Zieloni Łagiewniki

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Krzysiek.
status Gadu-Gadu
matti525
status Gadu-Gadu
Arek...
status Gadu-Gadu